چیست ؟CRM

همانطور که در ویدئو گفته شد CRM از مشتری ((Customer مصرف کننده نهایی است که در روابط ارزش آفرینT نقش حمایت کننده را دارد. منظور از ارتباط (Relationship)  ، ایجاد مشتریان وفادار و سودمندتر از طریق ارتباطی یادگیرنده می باشد و در نهایت منظور از مدیریت (Management) ، هدایت و خلاقیت یک فرآیند کسب و کار مشتری مدار می باشد.

با استفاده از نرم افزار سی آر ام  می توانید بازاریابی هدفمند و شخصی سازی شده داشته باشید و همچنین مشتریان جدیدی جذب نمایید.

هدف از CRM  افزایش فروش و سود مقطعی نیست!

هدف اصلی کسب و کارها برای استفاده از نرم افزار CRM  باید برقراری ارتباطی عمیق تر با مشتریان، راضی نگهداشتن و افزایش وفاداری آنها و در نتیجه بهبود رشد کسب و کار و سودآوری مجموعه باشد و تمامی فعالیت ها براین اساس انجام شود.

2

 

 

چرا باید از نرم افزار CRM  استفاده کنیم؟

با استفاده از نرم افزار CRM آریاز گستر، با یک پارچگی کسب و کار خود را سازماندهی کنید و بازدهی کار خود را به حداکثر برسانید.

 

حافظه بی نقص نرم افزار CRM

خیلی سرتون شلوغ شده و نمی تونید به راحتی جلسات کاری خودتون را مدیریت کنید؟ کار زیاد حواس پرتی تون را بیشتر کرده؟ بر روی پرسنل فروشتون نظارت کامل ندارین؟ دوست دارید بدونید پرسنل فروشتون روزانه چه فعالیتی انجام میدن؟ اطلاعات مشتری هاتون را گم می کنید؟ وقتی با مشتری تماس می گیرید نمی دونید تو تماس قبلی چه صحبت هایی انجام شده و الان باید چی بگید؟

نرم افزار CRM قدرت مدیریت تمام فعالیت های درون و برون سازمانی شما را فراهم می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیگیری مشتریان در زمان کمتر و با سرعت بیشتر

یکی از اشتباهات رایج فروشنده ها پیگیری غیر اصولی آنهاست، ۴۴% از فروشنده ها بعد از یکبار پیگیری مشتری اون مشتری رو رها می کنند در صورتی که یک فروش موفق نیاز به ۵ پیگیری دارد.

۸۶% از مشتریان ما روبه خاطر پیگیری های غیر اصولی ترک می کنند. در نتیجه در این بازار رقابتی باید حس ارزشمند بودن به مشتری داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظارت بر عملکرد پرسنل فروش

با توجه به اینکه نرم افزار CRM آریاز گستر تحت وب است پرسنل در هر زمان و در هر مکانی می توانند از نرم افزار استفاده کنند و حتی مدیریت هم می تواند گزارش روزانه ی پرسنل خود را بررسی کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاهش هزینه های تبلیغاتی

زمانی که شما از نرم افزار CRM استفاده می کنید ناخوداگاه بازار هدف خودتون رو پیدا می کنید و در امر تبلیغاتی تون فقط روی بازار هدف خود تمرکز می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امنیت اطلاعات مشتریان

یکی از دغدغه هایی که مدیران باهاش سر و کار دارند این هست که بعد از رفتن پرسنل فروششون از مجموعه یک سری اطلاعات مشتریان رو ناخودآگاه با خود می برند و یا حتی بعضی از مشتریان آنها رو به خاطر پیگیری نکردن ترک می کنند ولی شما با نرم افزار CRM می تونید امنیت اطلاعات مشتریان خود را حفظ کنید و یا ادامه پیگیری مشتری رو به پرسنل دیگری محول کنید.

 

[supsystic-price-table id=10]

سوالات متداول

چه مدت زمان طول می کشد که این نرم افزار در مجموعه ما راه اندازی شود ؟

تجربه ما با کسب و کارهای مختلف ثابت کرده است که هر مجموعه بسته به نوع نیازش متفاوت است ، بطور معمول راه اندازی و آموزش کاربران ۱۴ روز کاری زمان نیاز دارد و پس از آن در طول ۱ ماه در مجموعه شما نرم افزار پیاده سازی میشود .

آیا امکان شخصی سازی نرم افزار وجود دارد؟

بله دقیقا تخصص و تمایز نرم افزار crm آریاز گستر شخصی سازی بر اساس نوع و نیاز هر کسب و کاری است.

آیا نرم افزار CRM همان نرم افزار حسابداری است ؟

خیر ، همانطور که نرم افزار حسابداری برای حسابداران طراحی شده است نرم افزار CRM هم برای قسمت فروش و فروشندگان ما طراحی شده است تا بتوانند ارتباط قوی تری با مشتریان برقرار کنند .
(در این نرم افزار هیچ گونه محاسبه تخصصی
صورت نمی گیرد .)

 

 

بها یا قیمت خرید نرم افزار و شرایط پرداخت چگونه است ؟

تنها مجموعه ای هستیم که *شرایط اقساطی داریم *
۴۰ درصد مبلغ بعنوان پیش پرداخت در زمان اولیه نرم افزار آریازگستر و مابقی طی ۳ ماه تسویه صورت می گیرد .

 

امنیت اطلاعات ما چگونه تامین می شود ؟

یکی از بندهای قرارداد ما همین نکته است که اطلاعات شما از طریق سیستم های پیشرفته و سرورهای قدرتمند توسط مجموعه ما تامین شود .
( ما به هیچ عنوان اعتماد مشتریان خود را برای بدست آوردن سود اندک که در حوزه تخصصی ما نیست خدشه دار نمیکنیم .)

 

 

پشتیبانی نرم افزار به چه شکل است ؟

شما می توانید درصورت بروز مسئله از طریق تماس با کارشناسان بخش CRM مجموعه آریازگستر در ارتباط باشید .

    خانهنرم افزارCRMتماسارتباط با ما